Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Онлайн Cмела - бесплатные консультации
 Мій знайомий хоче позичити в мене досить значну суму грошей. Як мені підстрахувати себе в такій ситуації.
Марія, Канів


У цій ситуації вам краще попросити вашого знайомого написати розписку. Відповідно до ст. 1047 Цивільного кодексу України, розписка є формою договору позики, за якими ви передаєте у власність гроші, а він зобов'язується через певний період повернути вам таку ж суму коштів.

У розписці обов'язково треба вказати паспортні дані позичальника, його прізвище, ім'я, по батькові, ваше прізвище, ім'я, по батькові як позикодавця, дату коли ви дали гроші, їх суму та період часу, на який надаються гроші. Розписку необхідно скласти в двох екземплярах. На обох документах ви і ваш знайомий повинні поставити підписи, оскільки підпис сторін є обов'язковою умовою для визнання розписки дійсною. Нотаріальне посвідчення розписки не є обов'язковим, проте за згодою розписку можна нотаріально засвідчити як державного, так і у приватного нотаріуса.

Наверняка у Вас есть вопросы на которые Вы хотели бы знать ответ. Консультации с друзьями и знакомыми, порой, приносят больше вреда, чем пользы. Раздел "Консультации" отвечает на многие из них. Теперь появляется возможность задать конкретный вопрос компетентным лицам и получить на него конкретный квалифицированный ответ.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.