Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Онлайн Cмела - бесплатные консультации
 Будь ласка дайте відповідь, як правильно написати заяву на оформлення субсидії

Леся. м.Сміла

Заяву на оформлення субсидії має подавати людина, на яку відкрито особовий рахунок з оплати житлово-комунальних послуг. У заяві необхідно вказати: особисту інформацію; якого виду субсидії ви оформляєте (вперше чи повторно); номери особистих рахунків, назву та адресу організації, що надає комунальну послугу.

Декларація про доходи та майновий стан складається із шести пунктів: загальні відомості (ПІП, адреса, дані про усіх зареєстрованих у помешканні людей та членів їхніх сімей, що проживають окремо); усі види доходів осіб, зареєстрованих у помешканні; дані про інші квартири, що належать особам, зареєстрованим у помешканні, та членам їхніх сімей; кількість транспортних засобів, які належать зареєстрованим у помешканні людям та членам їхніх сімей, що проживають окремо; данні про земельні ділянки, які перебувають у власності чи користуванні осіб, зареєстрованих у помешканні; данні про великі видатки за останні 12 місяців.

Записану у декларації інформацію перевірятимуть соціальні проекти.

Наверняка у Вас есть вопросы на которые Вы хотели бы знать ответ. Консультации с друзьями и знакомыми, порой, приносят больше вреда, чем пользы. Раздел "Консультации" отвечает на многие из них. Теперь появляется возможность задать конкретный вопрос компетентным лицам и получить на него конкретный квалифицированный ответ.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.