Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Онлайн Cмела - бесплатные консультации
 Мене даішники оштрафували за те, що я не пропустив пішохода. Хоча людей на пішохідному переході в той час не було, на мене все одно склали адмінпротокол, ще й нагрубили. Водночас під час складання постанови мене навіть не ознайомили з моїми правами і відмовились чекати юриста, якого я викликав. Що робити в цій ситуації?
Василь, м. Черкаси.

- Вам потрібно звернутися до суду з адміністративним позовом протягом десяти днів із часу винесення постанови про адмінпра-вопорушення. У позові необхідно викласти всі обставини інциденту, вказати прізвища, імена, по батькові та адреси проживання свідків (якщо такі є), а також те, що вас не ознайомили з вашими правами. Така поведінка співробітників ДАІ є грубим порушенням ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тому ви маєте право вимагати скасування винесеної постанови як незаконної. Паралельно вам варто звернутися до прокуратури і відділу внутрішньої безпеки при УМВС у Черкаській області з вимогою покарати інспекторів ДАІ, - роз'яснює правозахисник Анатолій Стадник.

Наверняка у Вас есть вопросы на которые Вы хотели бы знать ответ. Консультации с друзьями и знакомыми, порой, приносят больше вреда, чем пользы. Раздел "Консультации" отвечает на многие из них. Теперь появляется возможность задать конкретный вопрос компетентным лицам и получить на него конкретный квалифицированный ответ.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.