Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Онлайн Cмела - бесплатные консультации
 Чи правомірним буде застосування податкової соціальної пільги з податку на доходи фізичних осіб до заробітної плати працівника підприємства, якщо такий працівник зареєстрований як фізична особа – підприємець, але доходів від підприємницької діяльності не отримує (діяльність не ведеться)?

Відповідно до підпункту 169.2.3 Податкового кодексу України податкова соціальна пільга не може бути застосована до доходу самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.
Таким чином, Податковим кодексом передбачено обмеження на застосування податкової соціальної пільги лише в частині доходу сакмозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а такогж іншої незалежної пофесійної діяльності.

Отже, фізичні особи – підприємці, які працюють за трудовим договором та отримуюють доходи у вигляді заробітної плати, з 01.01.11 року набули права на застосування податкової соціальної пільги.

Крім того, податкова соціальна пільга може застосовуватися до заробітної плати незалежно від того, отримує, чи ні така особа дохід від зайняття підприємницькою (або іншою незалежною професійною) діяльністю.



Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІ



Наверняка у Вас есть вопросы на которые Вы хотели бы знать ответ. Консультации с друзьями и знакомыми, порой, приносят больше вреда, чем пользы. Раздел "Консультации" отвечает на многие из них. Теперь появляется возможность задать конкретный вопрос компетентным лицам и получить на него конкретный квалифицированный ответ.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2017 by Kasseler CMS. All rights reserved.