Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Онлайн Cмела - бесплатные консультации
 Запитання
Яким чином оподатковуються виплати сум індексації стипендії особам, які навчаються?
Відповідь

Підпунктом 165.1.26 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями), який набрав чинності з 01.01.11 року, передбачено, що не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб сума стипендії (включаючи суму її індексації, нараховану відповідно до закону), яка виплачується з бюджету учню, студенту, курсанту військових навчальних закладів, ординатору, аспіранту або ад'юнкту, але не вище ніж сума, визначена в абзаці першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу (у 2011 році – 1320 грн.). Сума перевищення за її наявності підлягає оподаткуванню під час її нарахування (виплати).
Така норма оподаткування діє з 05 серпня 2011 року, тобто з часу оприлюднення змін, внесених до Податкового кодексу України, а до даного часу суму індексації стипендії, нарахована відповідно до закону підлягала оподаткуванню на загальних підставах, тобто як інший дохід.



Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІ



Наверняка у Вас есть вопросы на которые Вы хотели бы знать ответ. Консультации с друзьями и знакомыми, порой, приносят больше вреда, чем пользы. Раздел "Консультации" отвечает на многие из них. Теперь появляется возможность задать конкретный вопрос компетентным лицам и получить на него конкретный квалифицированный ответ.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2017 by Kasseler CMS. All rights reserved.