Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Онлайн Cмела - бесплатные консультации
 На які безпосередньо витрати самозайнята особа – адвокат має право зменшити свої доходи для оподаткування податком на доходи фізичних осіб?

Відповідно до пункту 178.3 статті 178 оподатковуваним доходом фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, вважається сукупний чистий дохід, тобто різниця між доходом і документально підтвердженими витратами, необхідними для провадження певного виду незалежної професійної діяльності.
Пунктом 14.1.27. статті 14 Кодексу визначено, що витрати – це сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних для провадження господарської діяльності платника податку, в результаті яких відбувається зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов'язань, внаслідок чого відбувається зменшення власного капіталу (крім змін капіталу за рахунок його вилучення або розподілу власником).
Безпосередній перелік витрат, на які може зменшити свій дохід самозайнята особа – адвокат на даний час Податковим кодексом України не визначено.
Отже, документально підтвердженими витратами є витрати платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних для провадження господарської діяльності.Відділ
масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІ

Теги: адвокат


Наверняка у Вас есть вопросы на которые Вы хотели бы знать ответ. Консультации с друзьями и знакомыми, порой, приносят больше вреда, чем пользы. Раздел "Консультации" отвечает на многие из них. Теперь появляется возможность задать конкретный вопрос компетентным лицам и получить на него конкретный квалифицированный ответ.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.