Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Онлайн Cмела - бесплатные консультации
 Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей – 2012” вже стартував!

З 1 січня 2012 року стартував десятий ювілейний Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей – 2012”. Смілянська об’єднана ДПІ щиро сподівається на те, що талановиті школярі Смілянщини візьмуть активну участь у конкурсі і отримають достойні нагороди та подарунки і зацікавленість їх буде не меншою ніж у минулих роках.

Головною метою щорічного конкурсу є вивчення і розуміння ролі, значення і місця податків в житті держави і суспільства. Недарма народна мудрість говорить: „Що посієш – те й пожнеш”, отже, висока податкова культура має прививатися змалку.
Нагадуємо, що перший етап Всеукраїнського конкурсу проводиться на районному рівні і триватиме до 11 квітня 2012 року. У конкурсі можуть взяти участь школярі від 9 до 15 років. Для цього необхідно направити індивідуальні творчі роботи з податкової тематики на адресу до Смілянської об’єднаної ДПІ: м. Сміла, вул. Леніна 76, кім. 123, тел. 4-25-34.

З детальною інформацією про умови конкурсу і вимоги до робіт можна ознайомитися на сайті ДПА у Черкаській області www.sta.сk.ua.
Чекаємо на всі Ваші шедеври!

ВМРР та ЗГ Смілянської ОДПІНаверняка у Вас есть вопросы на которые Вы хотели бы знать ответ. Консультации с друзьями и знакомыми, порой, приносят больше вреда, чем пользы. Раздел "Консультации" отвечает на многие из них. Теперь появляется возможность задать конкретный вопрос компетентным лицам и получить на него конкретный квалифицированный ответ.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.