Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Чому я люблю Смілу?
АвторСообщение
 UkraineFrodo
Добавлено: 25.08.2015 00:48:37   Заголовок сообщения: Чому я люблю Смілу?#1
Frodo
Спасибо сказали: 0 раз(а)
Дата регистрации: 25.08.2015
Статус: Offline
Всім привіт!

Я народився в великому місті Баку (столиці Азербайджану) з населенням в 2 мільйони осіб, і жив там 25 років. Кожного ранку мене страшенно дратували галас торговців які з 6 ранку ходили по дворах, пропонуючи купити молочні продукти, керосин або хлорку… До того ж, я жив на вулиці, по якій ходив трамвай ( з 6 ранку)…
Зараз мені 35 років.
Я володію 6 мовами, в обмеженном обсязі розумію ще 3. Якби я жив в Одесі, Києві, або навіть в Черкасах, я би мав можливість заробляти багато грошей..
Але я люблю маленьке місто Смілу, в яком живу вже 8-й рік…
Дуже часто люди не цінують те що мають. Думаю, багато жителів цього міста, особливо молодь, бажали би жити ближче до Києва або Харкова, де є більше можливостей, більше розваг, більше шансів отримати роботу з високою зарплатою…
Я хочу навести декілька причин, чому я люблю Смілу…

1. За 8 років з мене жодного разу не вимагали хабарів, більш того люди відмовлялись в грошей які я їм пропонував.. Останній такий випадок стався минулого місяца, коли мою дружину забрала швидка, з підозрою на апендицит… Молодий лікар приїхавший по виклику, відмовився від будь-якої платні, теж саме зробили і лікарі які оглядали мою дружину. На щастя, все закінчилось швидко і добре, апендициту не було. За всі ці роки я сплатив гроші тільки тричі – в род домі при народженні моїх дітей. Я багато разів робив реєстрацію в паспортному столі, лікувався сам, лікувалась моя дружина і діти, я купував дім і оформлював його… Жодного разу не було навіть натяку на хабар.
2. За 10 років проживання на Черкащині (я жив 2 роки в Черкасах і вже 8 рік живу в Смілі), я жодного разу не відчув проявів націоналізму або ксенофобії. Я не маю зовнішності справжнього кавказця, але коли я приїжджав в Одесу, на батьківщину моєї дружини, я часто чув висловлювання на свою адресу – «нерусский», а коли намагався в паспортному столі оформити реєстрацію, мені сказали «бери жену, езжай в Азербайджан»…
3. Я люблю спокійно гуляти вулицями цього міста, коли можна ходити не поспішаючи, при цьому нікому не заважаючи, коли немає заторів, мені подобається що в автобусах майже завжди є місце для мене і моєї родини…
4. Мені подобається що багато людей знають один одного і часто можна зустріти знайомих.
5. Я люблю українську мову, і хоча більшість людей знає російську і розмовляє суржиком, я люблю розмовляти українською та чути цю мову.
Коли я приймав рішення переїжджати в Україну, мені говорили що я швидко розчаруюсь, та повернуся за півроку… Цього на сталося. Коли в Україні почалася війна двоє моїх знайомих, один місцевий, інший з Баку, запитали мене – чи не хочу я повернутися до Баку. Я впевнено відповів «ні».

Я люблю Смілу і щасливий що тут живу!
Вверх Пожаловаться на сообщение Сказать спасибо
Просмотр профиля Отправить личное сообщение
 Moldova, Republic ofMendes
Добавлено: 27.05.2017 20:58:54   Заголовок сообщения: Re: Чому я люблю Смілу?#2
Mendes
Спасибо сказали: 0 раз(а)
Дата регистрации: 27.05.2017
Статус: Offline
авжеж
Вверх Пожаловаться на сообщение Сказать спасибо
Просмотр профиля Отправить личное сообщение