Жіночий одяг великого розміру » Украина » Форум @ г Смела : Смелянский информационно-городской портал
Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Жіночий одяг великого розміру
АвторСообщение
 GermanyIrinaVetrova
Добавлено: 08.08.2018 23:23:38   Заголовок сообщения: Жіночий одяг великого розміру#1
IrinaVetrova
Спасибо сказали: 0 раз(а)
Дата регистрации: 08.08.2018
Статус: Offline
Всім привіт! Дівчата, підкажіть, де можна стильно одягнутися дівчині з пишними формами? По ринку ходити сенсу немає, тільки масу "приємних" компліментів почуєш з приводу своєї нестандартної фігури ...
Вверх Пожаловаться на сообщение Сказать спасибо
Просмотр профиля Отправить личное сообщение
 GermanyAmanda
Добавлено: 09.08.2018 00:28:57   Заголовок сообщения: Re: Жіночий одяг великого розміру#2
Amanda
Спасибо сказали: 0 раз(а)
Дата регистрации: 08.08.2018
Статус: Offline
[cite=IrinaVetrova, 08.08.2018 23:23:38]Всім привіт! Дівчата, підкажіть, де можна стильно одягнутися дівчині з пишними формами? По ринку ходити сенсу немає, тільки масу "приємних" компліментів почуєш з приводу своєї нестандартної фігури ...[/cite]

Я раніше шила на замовлення одяг, але не завжди в результаті отримуєш те, що хочеться ... Думаю, ви мене розумієте. Потім відкрила для себе інтернет магазин Гаррі Шоп, тут https://www.garryshop.com.ua/ua/odezhda-bolshih-razmerov/ величезний асортимент жіночого одягу великого розміру, можливий підгін під індивідуальні розміри. Всі модельки цікаві, навіть очі розбігаються. На літо замовляла собі кілька суконь (у мене 56), залишилася дуже задоволена.

Title Image
Вверх Пожаловаться на сообщение Сказать спасибо
Просмотр профиля Отправить личное сообщение
Страница: 1 из 1 Вы можете просматривать темы