Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Європейський суд зобов'язав Україну заплатити жительці Черкащини 2 тис. євро

19.11.2010, Просмотрено: 1010, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Європейський судЄвропейський суд з прав людини зобов'язав Україну виплатити 2 тисячі євро компенсації моральної шкоди 58-річній мешканці Черкаської області Станіславі Мушта за порушення, допущені при судовому розгляді за її позовом про заборгованість із зарплати. Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.

Відповідне рішення суд прийняв у четвер.

Звернувшись до суду, українка стверджувала, що судовий розгляд за її позовом відносно колишнього роботодавця, Департаменту земельних ресурсів міста Сміла Черкаської області, було несправедливим.

Зокрема, вона скаржилася на те, що суд не повідомив їй про слухання у справі та про рішення, тому вона пропустила строк, у який могла подати апеляцію.

Європейський суд визнав порушення права заявника на справедливість і зобов'язав Україну компенсувати їй моральний збиток.

Щоб поскаржитися до Європейського суду з прав людини, треба, перш за все, програти справу в першій, а потім і в касаційній інстанціях. Тільки тоді з'явиться можливість звернутися в останню інстанцію, в останню - якщо не вважати суду божого.
Теги: суд
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.