Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 На Черкащині накрита банда, на чолі з видатним чиновником

15.10.2010, Просмотрено: 2427, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 4
mini-1254403576.75.jpgПрацівники УБОЗ УМВС України в Черкаській області викрили організовану злочинну групу з числа посадових осіб однієї з райдержадміністрацій області. Повідомили в прес-службі ГУБОЗ МВС України.

Колишній глава цієї РДА, начальник відділу земельних ресурсів, один з керівників районного відділення Черкаського регіональної філії Державного підприємства, колишній завідувач районної державної нотаріальної контори,і ще шестеро громадян України вчинили розкрадання земель державного резервного фонду в адміністративних межах сільських рад одного з районів Черкаської області.

Встановлено, що в період з лютого по квітень 2010 року зловмисники обдурили 24 жителів Черкащини та отримали у них нотаріальні доручення на право набувати і розпоряджатися від їхнього імені будь-якими земельними ділянками, що знаходяться на території Україні.При цьому, зловмисники приховали від селян відомості щодо їх права на безоплатне отримання у власність земельних ділянок.Виступаючи від імені цих 24 громадян при підготовці попередніх матеріалів та їх затвердження, згадані шахраї отримали всі 24 державних актів на право власності на землю загальною площею понад 47 га на суму 700 тисяч гривень.Згодом ці ділянки були продані, а державі завдано збитків на зазначену суму.

Всього, як встановили правоохоронці, учасники викритого ОЗУ причетні до 9 подібних фактів розкрадання земельних ділянок загальною площею 278 га на суму понад 4 млн. грн.

Крім цього у 2008 році все той же колишній голова згаданої РДА разом зі своїм радником і директором одного з державних підприємств прийняли рішення про демонтаж незавершеного будівництва школи. Основою такого рішення стало ні що інше, як корислива мета власного збагачення.Будівельні матеріали з навчального закладу були продані, а отримані кошти в сумі 1492000 гривень привласнені.

За цими фактами порушено кримінальну справу.

Наразі правоохоронцями проводяться подальші заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до діяльності ОЗУ, і інших епізодів злочинної діяльності.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.