Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 На шахрайстві попалися двоє банківських службовців: колишній та нинішній

18.10.2010, Просмотрено: 1178, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
mini-uboz.jpgОперам Черкаського управління боротьби з організованою злочинністю попався київський аферист, який протягом кількох тижнів представлявся начальником відділу одного з всеукраїнських банків.
При цьому він утілив у життя наступну хитру комбінацію: під приводом реалізації заставного майна (двох іномарок) пройдисвіт узяв більше 23 тисяч доларів США у відомого в нашому місті бізнесмена. Але вказані автівки не заставив, пояснивши все тим, що машини необхідно зняти з обліку та оформити на них необхідні у таких випадках документи.
Оперативники УБОЗу швидко вивели афериста на чисту воду. Стало відомо, що у вищезазначеному банку він не працює вже більше двох років і до обіцяних іномарок не має жодного стосунку. За це послідовника Бендера і затримали.
Відзначились і оперативники, які спеціалізуються на розкритті злочинів у сфері економіки. Вони знешкодили шахрая, який працював на посаді оператора канівської філії одного з всеукраїнських банків. Цей оператор, нібито оформляючи кредит, заволодів трьома тисячами гривень у непрацюючої жінки, можливо, потай, сподіваючись, що в неї не вистачить ні зв'язків, ні досвіду відстояти справедливість. Але розрахунок пройдисвіта не виправдався, і тепер на нього чекає суд.


Данило Протас
м. Черкаси
18.10.2010р
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.