Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Скоро місцеві вибори!

14.10.2010, Просмотрено: 2384, Категория: События, Комментарии: 0
mini-89392.jpgЗ 18 жовтня з попередніми списками виборців можна ознайомитись у приміщенні дільничної виборчої комісії. Виявивши неточності, кожен виборець має право звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення даних.

До відділу ведення реєстру виборців повинні звернутись громадяни, які голосуватимуть вперше. Крім того, перевірити свої дані у списках виборців повинні ті особи, які не голосували з 2007 року, але мають бажання проголосувати на чергових місцевих виборах цього року. Громадянам, які ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС чи проходили строкову військову службу та звільнились після виборів Президента України 2010 року також необхідно перевірити достовірність своїх персональних даних у реєстрі виборців.

Необхідно також наголосити, що під час проведення виборів Президента України 2010 року виборці мали право змінювати свою виборчу адресу незалежно від реєстрації їх місця проживання. При проведенні виборів депутатів до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів таке правило не діятиме. А тому прохання до виборців, які за заявами змінювали виборчу адресу, звернутися до відділу ведення Реєстру виборців. При собі потрібно мати документи, які посвідчують належність виборця до відповідної територіальної громади, яка визначається місцем проживання на її території згідно із Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

У відповідності до закону усі заяви від виборців, подані після
27 жовтня, залишаться без розгляду. Таким чином, ми просимо заздалегідь звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення та перевірки своїх персональних даних.

Після проведення процедури уточнення попереднього списку виборців відділ ведення Державного реєстру 26 жовтня 2010 року виготовляє уточнені списки виборців і передає територіальній виборчій комісії.

Адреса відділу: вул.Леніна, 37, к.6 (І поверх), тел.4-43-25Начальник відділу

ведення Державного реєстру виборців

Хоменко О.В.
Теги: вибори
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.