Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянськими податківцями з початку року легалізовано працю 662 найманих працівників

14.10.2010, Просмотрено: 1150, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
mini-110038.jpgСмілянська об’єднана державна податкова інспекція в рамках операцій «Бюджет» та «Легалізація виплати заробітної плати і зайнятості населення» продовжує огляд робочих місць у суб’єктів господарювання.

Наразі перевірено 1950 осіб. Із них у 742 виявлено порушення.
У результаті перевірок легалізовано 662 найманих працівників та 184 громадянина після проведеної роботи зареєструвалися, як суб’єкти господарської діяльності.

Донараховано в доход бюджету 110,1 тис. грн. єдиного податку, 7,6 тис. грн. фіксованого податку, понад 39,7 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб та торгових патентів на суму 660 грн.

Варто попередити суб’єктів господарювання, що проектом Податкового кодексу для фізичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, передбачено анулювання органом державної податкової служби Свідоцтва про сплату єдиного податку в разі «…неоформлення в установленому порядку трудових відносин при фактичному використанні найманої праці та недотримання вимог нарахування та виплати заробітної плати…».

Джерело: За матеріалами Смілянської ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.