Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянські податківці виявили «нічийні» поля.

14.10.2010, Просмотрено: 1480, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
mini-389699.jpgПроведеними нещодавно перевірками смілянські податківці встановили, що нічийними бувають не лише сумки з цигарками, склади з алкогольним фальсифікатом, але й... поля.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів МВ ПМ Смілянської ОДПІ на території однієї з сільських рад на землях запасу виявлено три безгосподарських поля загальною площею 78 га, з них 8 га (землі запасу) засіяно вівсом, а 43,2 та 26,8 га (землі резерву) — соняшником. На території ще однієї сільської ради Смілянського району виявлено два «нічийних» поля загальною площею 59 га, засіяних ячменем, вівсом, соняшником та гречкою. У відповідь на природні запитання податківців, хто орендував, користувався або ж самовільно захопив поля, засівав та доглядав посіви, представники відділу земельних ресурсів, сільських рад та селяни знизували плечима. Посіви описані та передані на зберігання головам сільських рад. Триває оперативна робота по виявленню «невидимок» — власників полів.

Працівники МВ ПМ Звенигородської ОДПІ виявили в одному з магазинів смт Лисянки «нічийні» гральні автомати. Зі слів господарки магазину, автомати «Мегабанк» та «Апач Голд» встановили невідомі громадяни без її відома. Враховуючи те, що жителі Лисянки активно грають на «нічийних» автоматах, вирішується питання про притягнення хазяйки магазину до передбаченої чинним законодавством відповідальності.

Джерело - газета 'Антенна'
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.