Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У Білозір’ї буде одним з найкращих в Черкаському районі стадіон.

19.10.2010, Просмотрено: 2176, Категория: Спорт, Комментарии: 0
mini-tractor3.jpg16 жовтня Сергій Тулуб побував у селі Білозір’я Черкаського району, де відвідав дошкільний навчальний заклад та зустрівся із громадою села.

Як повідомила прес-служба облдержадміністрації, серед проблем, у вирішенні яких мешканці села просять допомоги в очільника області – ремонт басейну та завершення будівництва сільського стадіону. Турбує жителів Білозір'я і стан дільничної лікарні, яка потребує поточного ремонту та освітлення вулиць.

Сергій Тулуб, оглянувши будівельний майданчик, пообіцяв допомогти завершити спорудження спортивного комплексу та ремонт басейну у дитячому садочку, залучивши до цього окрім бюджетних коштів, кошти місцевих інвесторів.

Стадіон у селі Білозір’я має стати взірцем для всіх сіл Черкаського району. Окрім реконструкції стадіону заплановано будівництво сучасного спортивного комплексу із волейбольними, баскетбольними майданчиками та тренажерними залами для гравців, – зазначив керівник області.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.