Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 27 жовтня Сергій Тулуб побував в м. Сміла

28.10.2010, Просмотрено: 2832, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
mini-1.jpg27 жовтня у м. Сміла та Смілянському районі побував голова Черкаської обласної організації Партії регіонів, голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Борисович Тулуб.
Сергій Тулуб ознайомився з роботою ВАТ „Науково-виробниче підприємство „Смілянський електромеханічний завод” та зустрівся з його трудовим колективом.

mini-2.jpg


Основним напрямком діяльності підприємства є виготовлення, модернізація та ремонт електричних машин для тягового рухомого складу залізничного транспорту, міського пасажирського електротранспорту, метрополітену.

mini-3.jpg


Оглянувши виробництво та відзначивши специфічну спрямованість підприємства, керівник області передав працівникам заводу слова вдячності від гірників за якісні двигуни, які добре зарекомендували себе у складних умовах, і працюють на шахтах та кар’єрах багатьох країн світу.

mini-4.jpg


Робота вашого підприємства є прикладом ефективного господарювання та своєчасного реагування на всі виклики часу, - зазначив Сергій Тулуб, підкреслюючи, що це особливо відчутно, адже поруч з працюючим підприємством у повному занепаді знаходиться відоме на весь колишній Радянський Союз виробниче об’єднання «Оризон» та інші, колись потужні заводи міста Сміла.

Зважаючи на те, що 80% продукції Смілянського електромеханічного заводу іде на експорт, на думку керівника області, головним завданням для підприємства у найближчий час має стати збільшення обсягів виробництва, що дозволить і підвищити заробітну плату і забезпечити привабливі соціальні умови для робітників.

mini-5.jpg


Сьогодні зовнішня політика держави дозволяє розширювати ринки збуту, впроваджувати нові технологій у виробництві для збільшення асортименту та обсягів товару, - зазначив Сергій Тулуб додавши, що наразі проводиться цілеспрямована робота спрямована на залучення інвесторів, забезпечення інвестиційно-привабливих умов для відновлення промислового потенціалу області.

Також С.Тулуб спільно із заступником голови облдержадміністрації А.Чабаном, головою Смілянської райдержадміністрації С.Зайцевим зустрілися з жителями міста та району, с.Березняки, керівництвом ДСП «Агрокомплекс» ТОВ «Концерн «Нафтоенерго». Під час зустрічей обговорено проблемні питання громадян, суспільно-політичну ситуацію в регіоні, проаналізовано стан соціально-економічного розвитку області. По завершенні поїздки С.Тулуб провів брифінг для регіональних ЗМІ.

Джерело: Прес-служба облдержадміністрації
Теги: Тулуб
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.