Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 30 вересня – День усиновлення

29.09.2010, Просмотрено: 2103, Категория: События, Комментарии: 2
mini-20080922132513.jpgЧужих дітей на землі не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб допомогти дитині. На жаль, не всі громадяни розуміють це, тому , інколи, ми бачимо дітей залишених у пологових будинках, без нагляду, на вулицях, покинутих напризволяще… На щастя, на противагу цим людям є інші люди, які не байдужі до болю і страждань дітей, які готові прийняти цих дітей до себе в родину і опікуватися та любити їх, наче своїх рідних! Одним із таких способів допомоги дітям – є усиновлення.

Не секрет, що усиновлення – це дуже складний процес, який вимагає багато терпіння і наполегливості. А найголовніше - це любов, яка повинна народитися в серці до усиновленої дитини. І саме 30 вересня, з недавнього часу, наша країна вітає тих людей, які набрались терпіння, відкрили свої серця та все ж таки успішно пройшли всю процедуру усиновлення, завдяки чому їхня сім’я поповнилася! Отже, «…ураховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення” згідно з Указом Президента України «Про День усиновлення» від 27 листопада 2008 року № 1088/2008 в Україні встановлено свято „День усиновлення”, яке щороку тепер святкується 30 вересня та співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Сьогодні, так важливо, щоб усі державні структури, доброчинні фонди та приватні ініціативи об’єднали свої зусилля і зробили все максимально можливе для того, аби кожна «державна» дитина стала для когось найближчою й рідною. Щоб кожна дитина нарешті знайшла свою родину! І саме в День усиновлення ми знову нагадуємо вам про це! І вітаємо із цим святом усиновлювачів і тих, хто має намір усиновити дитину!
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.