Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 94% м'ясо продукції області забраковано.

24.03.2011, Просмотрено: 940, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
94% м’ясо продукції області забраковано.


Майже 94% м'ясо-продукції, що виробляють та реалізовують на Черкащині не відповідає вимогам якості. Це показали перевірки 26-ти суб’єктів господарювання, на 18 з них було виявлено невідповідну продукцію, запевняють фахівці Черкаського центру стандартизації, метрології та сертифікації.

З молочними, рибними та хлібобулочними виробами на Черкащині не так погано. Тут відсоток підприємств на яких виявлені неякісні продукти, становить від 30 до 50. І хоча державний контроль – це головний механізм захисту прав споживачів. Все ж обізнаність та допитливість останніх відіграє не останню роль у виробництві якісних продуктів. Останнім часом питання якості нафтопродуктів набуло неабиякої популярності. На думку директора ДП "Черкасистандартметрологія" Віктора Білоусова в Україні давно назріла проблема вдосконалення законодавства у напрямку захисту споживацьких прав громадян. Останнім часом їх порушують дедалі більше. За скаргами споживачів цього року було перевірено 65 суб’єктів господарської діяльності. Громадяни звертались здебільшого з питань якості непродовольчих товарів та платних послуг.
Теги: м’ясо
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.