Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Агітація за одну ніч стала сміттям

01.11.2010, Просмотрено: 1223, Категория: Общество, Комментарии: 0
mini-16045.jpg30 жовтня, коли агітація мала бути припинена, на парканах міста і стовпах листівки ще були розміщені.

Найбільше інформаційних матеріалів, що були зафіксовані спостерігачами, містять агітаційну інформацію про Європейську партію. Багато з них не були зняті, але деякі були подерті, що свідчить про те, що зірвати їх все ж намагалися, але через те, що наклеєні вони були на надійний клей, мабуть, товстим рівномірним шаром, то зняти їх таки не вдалося.

осить багато ще зустрічається листівок з інформацією про кандидатів у депутати по одномандатних мажоритарних округах від Коверського А. М., Зайченка Р. П., Лєбєдєва В. В., а також від політичних партій "Європейська партія", "Фронт змін". Останньої партії агітаційна листівка, яка була покинута серед опалого листя на газоні, пропонує змінити майбутнє разом.

Та на вершині хіт-параду знятих листівок все ж перебуває Європейська партія, зірвана агітація якої лежить під парканами, з яких вона і була знята (така ситуація спостерігається по вулиці Леніна).

Також на газонах міста лежать зім’яті листівки партій "Фронт змін", "Свобода", "Української національної асамблеї", "За Україну", СДПУ(о), "Справедливість", "Справедлива Україна" та інших політичних сил, які були "зняті".

Варто зауважити, що о першій годині ночі велика кількість агітаційних матеріалів ще не була знята, хоча це є порушенням виборчого закону.

Про це повідомив координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ "ОПОРА" в Черкаській області Микола Макуха.
Теги: вибори
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.