Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Блаженніший Володимир освятив новозведений храм на Маньківщині

08.10.2010, Просмотрено: 1371, Категория: События, Комментарии: 0
mini-news294.jpg3 жовтня у смт Маньківці відкрилися двері храму Святого Архангела Михаїла.

Освятив храм та відслужив Божественну літургію Блаженніший Митрополіт Київський та всієї України Володимир.

На цій священній події побував перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Рябцев.

Для прихожан Маньківського району це надзвичайна подія, адже до цього часу такого величного храму в районі ще не було.

Ще у вересні 1999 року Владика Софроній, єпископ Черкаський і Канівський освятив місце під будівництво храму Святого Архангела Михаїла. В підготовленому котловані був закладений камінь і освячена табличка. Весною 2000 року почалось саме будівництво.

mini-3.jpg


Впродовж 10 років справою честі і християнського сумління для багатьох благочестивих людей стала побудова у селищі Храму Господнього.

Позаду лишилися проблеми з відсутністю фінансування, пожертви прихожан, перерахування одноденного заробітку для продовження будівництва. Щиро дякує громада глибоко шановним благодійникам – Миколі Северину, Павлу Єлізарову, Сергію Липівському, Павлу Почапському, Миколі Лещенку, Петру Сметані, Валентині Швед, представникам владних структур, духовенству, завдяки зусиллям яких прикрашає Маньківку новий храм, котрий духовно служитиме людям, сприятиме піднесенню ролі й авторитету православної церкви в суспільстві.

Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Володимир привітав прихожан та всіх присутній зі святом, вручив нагороди активним учасникам будівництва храму.

mini-news294.jpg


Привітав з подією маньківчан та подарував від голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба ікону „Святої Трійці” храму Святого Архангела Михаїла перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Рябцев.

- Як для Маньківки, так і для всього району сьогоднішня подія велична, саме сюди приїхав Блаженніший Володимир. Те, що він сьогодні освятив храм, нагородив меценатів свідчить про те, що в цьому світі є люди, які, не шкодуючи сил, роблять велику справу, сприяючи розвитку духовності і в цілому творячи добро, - сказав Сергій Рябцев.

Також під час робочої поїздки до смт Маньківка Сергій Рябцев відвідав місцеву бібліотеку, відвідав магазин де розміщено куточок з продуктами для „соціального кошика”, зустрівся з керівним складом райдержадміністрації.

mini-2.jpgПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.