Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Цінуй живе спілкування. Будь оф-лайн! (ВІДЕО)

01.10.2010, Просмотрено: 2404, Категория: Новости Украины, Комментарии: 0
Виховати в собі лідерські якості вирішила черкаська молодь. Упродовж трьох днів 35 молодих активістів із різних районів Черкащини вчилися у «Школі молодіжного лідерства». Увазі учасників запропонували серію тренінгових занять із проектного та фінансового менеджменту, організації та проведення соціальних вуличних акцій, командної роботи та величезну кількість інтелектуально-розважальних ігор. Школа працює вже третій рік поспіль. Її учні вже розробили 14 соціальних акцій, аналоги яких вони проведуть у своїх містах, районах і навчальних закладах.

Ці молоді лідери закликають юнаків і дівчат повернутися до реальності, а не жити у віртуальному світі: «Повернімося до реального життя, до реального спілкування, цінуй живе спілкування, а не літери на екрані!!! Будь оф-лайн!».
Шукати новий підхід до вирішення соціально важливих проблем 35 активістів Черкащини навчили у школі молодіжного лідерства.
Алла Чухрій, випускник школи молодіжного лідерства, м. Умань: «Це не просто школа, це реальне життя, яке дає можливості розкрити в собі ті якості, які до цього не виявлялися».
Лілія Таібова, випускник школи молодіжного лідерства, м. Сміла: «Ми навчилися переборювати страх у команді, довіра – це найголовніше риса, яка має бути у лідера».
Вікторія Купрієнко, випускник школи молодіжного лідерства: «Мені було цікаво, маса нової та корисної інформації, задоволення».
Таїсія Плахута, випускник школи молодіжного лідерства: «Школа лідера дала великих поштовх до всього, чим я зараз займаюся. Я дізналася, що таке командна робота».
За три роки існування школи її учні розробили півтора десятка нових проектів. У майбутньому лідери на основі власних розробок планують долати проблему молодіжної ігроманії, боротися з наркоманією, алкоголізмом, поширенням ВІЛ-СНІДУ, жорстоким поводженням із тваринами. А ще молоді активісти мають на меті очистити від сміття Соснівку, поповнити кількість обладнання в медичних закладах і додати кілька нових ігрових майданчиків у дворах Черкас.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.