Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 ДАЇ візьмуться за маршруточників.

07.11.2010, Просмотрено: 2801, Категория: Транспорт, Комментарии: 0
МаршруткаПісля чеслених нарікань від пасажирів та пішоходів змусило місцеве ДАЇ прискипливо поставитися до питання про водіїв ("гонщиків") маршруток.

- Наразі ми позапланово перевіряємо всі компанії пасажироперевізників та їх водіїв, - розповідає заступник начальника УДАІ УМВС України в Черкаській області Сергій Сіпачов. - Тому, думаю, нарікання скоро припиняться. Хоча безвідповідальність деяких перевізників насторожує. Так, в області було зафіксовано 44 випадки випуску на лінію технічно несправних автобусів. Із 1491 перевірених одиниць пасажирського транспорту у 155 автобусів були виявлені несправності, що могли спричинити трагедію. Уявляєте - у 19 автобусів були проблеми з гальмівною системою, а у 20 - несправності рульового керування. Із маршрутів було знято 34 автобуси, доки вони не будуть у належному технічному стані їх експлуатація заборонена.

Не дбають перевізники не лише про технічний стан машин, а й про стан здоров'я водіїв. У Драбівському, Лисянському та Смілянському районах на деяких автопідприємствах відсутня матеріально-технічна база для облаштування належної роботи медичного працівника, який зобов'язаний перевірити стан водія до початку роботи і після закінчення робочого дня. Цим же грішать і деякі перевізники на Звенигородщині, Катеринопільщині та Христинівщині.

Наразі співробітники ДАЇ готують відповідні звернення до прокуратури та інших органів влади.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.