Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 МВС України в м. Сміла повідомляє про "нервових" виборців: Матюкаються і рвуть бюлетені.

01.11.2010, Просмотрено: 2510, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
ВиборціУ Смілянському районі нетверезі виборці на дільницях порвали свої бюлетені для голосування. У місті Сміла літній чоловік зопалу розірвав не тільки свої виборчі документи, а й дружини.

Як повідомляє в неділю департамент зв'язків з громадськістю МВС України, в Смілі 54-річний нетверезий чоловік прийшов голосувати на виборчу дільницю і порвав свої бюлетені. "Свої дії чоловік, використовуючи нецензурну лексику, пояснив невдоволенням виборчим процесом", - зазначає департамент. Дебошир затриманий.

Ще одного нетверезого виборця міліція затримала на виборчому участку №15. Чоловік намагався вкинути в урну для голосування порвані їм бюлетені.

А в Смілі, 73-річний чоловік зопалу порвав 10 чистих бюлетенів, виданих йому і його дружині. Першою в кабінку для голосування зайшла дружина пенсіонера, але проголосувати сама не змогла через поганий зір, тому покликала на допомогу чоловіка. Літній чоловік намагався допомогти своїй дружині, але йому заборонили спостерігачі. Пенсіонер розсердився і згарячу порвав бюлетені: і свої, і дружини.

Свої дії він пояснив міліції тим, що не захотів, щоб хтось інший скористався їхніми виборчими документами. Враховуючи поважний вік виборця, міліціонери не стали складати на нього адміністративний протокол.
Теги: вибори
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.