Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Машинобудівний завод Сміли зустрів своє 170-ліття

02.10.2010, Просмотрено: 2408, Категория: События, Комментарии: 0
mini-10.jpgСьогодні на ВАТ «Сміламаш» виготовляють обладнання для хлібопекарної, кондитерської, цукрової, масложирової, спиртової, олійної та консервної промисловостей. У 1998-1999 роках висока якість продукції заводу була відзначена міжнародними нагородами на виставках у Парижі, Мадриді та Відні. Економічна політика підприємства, спрямована на освоєння ринків збуту обладнання для харчової промисловості, отримала ХІ Міжнародний Приз Європи за якість Паризького Клубу Лідерів Торгівлі. Буряковими елеваторами, відцентровими бурякорізками, підігрівачами та теплообмінниками, сульфітаторами соку та сиропу, випарними та вакуум-апаратами, які виготовляє ВАТ «Сміламаш» користуються заводи України та країн СНД. 65% продукції експортується до Росії.

Очолює 1000-й колектив заводу Голова правління Анатолій Лукич Шпак. На ВАТ «Сміламаш» велику увагу приділяють розробці і виготовленню нової техніки, удосконаленню серійних виробів з метою покращення їх техніко-економічних показників, поліпшенню їх надійності та дизайну. Важливим напрямком у роботі заводу є постійна турбота про якість продукції, номенклатура якої налічує близько 100 найменувань.

Успіхи та досягнення не виникають самі по собі, вони завжди пов’язані із тими, хто організовує роботу колективу та керує процесом виробництва, хто щоденно думає над питанням розвитку підприємства. Сьогодні ВАТ «Сміламаш»- це потужна промисловість, стабільно працююча структура, що впевнено дивиться в майбутнє. Високі техніко-економічні показники і надійність виготовленої продукції за цінами, що нижчі світових, а також майже 200-літній досвід виробництва дають впевненість в успішному співробітництві із зацікавленими фірмами на взаємовигідних умовах. В Черкаській області не багато знайдеться підприємств, як і по всій Україні, такого поважного віку і з такою багатющою історією, як у ВАТ «Сміламаш».

Минулої п’ятниці завод-ювіляр відсвяткував своє 170-ти річчя. Урочисті збори всіх робітників, ветеранів та колишніх працівників, які сьогодні знаходяться на заслуженому відпочинку, відбулися у приміщенні машинобудівного заводу. До ювілею була проведена реконструкція та відновлена робота заводського фонтану, біля якого відбувся святковий концерт для всіх смілян та заводчан.

Автор: Тетяна Жилібовська
Джерело: http://www.promland.bizПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.