Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 На Черкащині зявився ще один монастир

13.08.2010, Просмотрено: 2414, Категория: События, Комментарии: 0
imageНа теренах Черкащини закладено ще одну – вже сьому – чернечу обитель. Ця подія сталася неподалік села Плескачівка, що на Смілянщині, яке вирізняється своєю неповторною мальовничою природою.

– Я щиро сподіваюсь на те, що сюди неодмінно прийдуть ті, кому набридло гомінливе життя міст і кому хочеться почути тишу природи, яка дана нам від Бога, – сказав митрополит Черкаський і Канівський Софроній, який прибув сюди, щоб особисто здійснити чин закладення майбутнього монастиря на честь одного з найшановніших святих – Олексія, людини Божої.

Щоправда, деякий час ця обитель існуватиме як скит, тобто розрахована лише на декількох ченців і послушників, один з яких вже оселився тут: це – сам настоятель, ієромонах Олексій, який живе в невеликій хатинці, а поблизу неї вже будується православний храм на честь святого подвижника Олексія.

– Це є дуже знаковою подією, що в нас відкриваються не лише нові храми, а й монастирі, – сказав владика Софроній. – Це свідчить про те, що людські душі прагнуть чогось чистого, святого, а не того, що нам нав'язують звідусіль, аби відвернути людину від Бога та пізнання Його вічної правди.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.