Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Новини регіонів

15.09.2010, Просмотрено: 2209, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
14 ВЕРЕСНЯ 2010 РОКУ

Діалог влади з народом

13 вересня голова Уманської райдержадміністрації А.Петренко провів особистий прийом громадян, звернення яких стосувалися питань розрахунків за земельні паї, вирішення майнових відносин, роботи місцевого радіомовлення.

14 вересня голова облдержадміністрації С.Тулуб провів особистий прийом громадян, які у своїх зверненнях порушували питання сприяння у врегулюванні майнових відносин, покращенні житлових умов, відновленні теплопостачання, виплаті заборгованості із заробітної плати та ін.

Заходи місцевих органів виконавчої влади


13 вересня голова Смілянської райдержадміністрації С.Зайцев провів нараду з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у районі, в ході якої підведено підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2010 році, розглянуто питання створення належних умов для проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських голів.

Цього ж дня С.Зайцев спільно з першим заступником О.Черненком провели нараду з орендарями земельних ділянок з приводу дотримання договорів оренди землі.

13 вересня заступник голови Смілянської райдержадміністрації Н.Косенко відвідала заклади культури району, ознайомилася з ходом їх підготовки до опалювального періоду 2010-2011 років.

Цього ж дня в містах та районах області розпочався «Олімпійський тиждень» з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту, у рамках якого проводяться змагання з футболу, волейболу, легкої атлетики та ін.

13 вересня голова Уманської райдержадміністрації А.Петренко за участю керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації провів нараду, під час якої обговорено питання соціально-економічного розвитку району.

Цього ж дня перший заступник голови Жашківської райдержадміністрації В.Бабенко провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств, інших органів виконавчої влади у районі, місцевих підприємств, установ, під час якої проаналізовано показники соціально-економічного розвитку району за серпень-вересень 2010 року, стан наповнення бюджетів всіх рівнів, хід підготовки до проведення у районі чергових виборів депутатів місцевих рад, міського та сільських голів.

13 вересня голова Золотоніської райдержадміністрації О.Криницька провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у районі, керівниками силових структур щодо дотримання законності та правопорядку на території району.

Цього ж дня О.Криницька провела зустріч з колективом Золотоніської районної лікарні з питань поліпшення якості медичного обслуговування, матеріального забезпечення закладу.

13 вересня голова Чорнобаївської райдержадміністрації О.Головко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, районних організацій і установ, в ході якої розглянуто питання виконання закладами району регіональної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2008- 2012 роки.

Цього ж дня заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Ю.Коцур провів робочу зустріч з керівниками житлово-комунального господарства з питань підготовки закладів соціально-культурної сфери та житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період.

13 вересня голова Лисянської райдержадміністрації О.Павлов провів зустріч з інвесторами з питання визначення місця для будівництва в районі зерноприймального пункту.

Цього ж дня голова Катеринопільської райдержадміністрації О.Бардаченко за участю своїх заступників В.Міняйла, І.Сагало провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, служб району та сільськими і селищними головами. Учасники наради проаналізували питання щодо проведення осінньо-польових робіт, підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період, проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних рад, стану роботи зі зверненнями громадян у відділі освіти райдержадміністрації, виконання бюджету.

13 вересня голова Звенигородської райдержадміністрації В.Мельнічук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій з питань впорядкування торгівельних місць та забезпечення стабільної цінової ситуації на ринках району.

Цього ж дня В.Мельнічук провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками правоохоронних органів з питань забезпечення правопорядку на території району, попередження та профілактики правопорушень.

13 вересня голова Маньківської райдержадміністрації Ю.Мороз зустрівся з громадою села Кищенці з питань продовження будівництва водогону.

14 вересня голова облдержадміністрації С.Тулуб за участю керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації провів огляд місця для розміщення стихійних торгівців та «Гранд маркету».

Цього ж дня голова Кам’янської райдержадміністрації М.Солошенко провів зустріч з підприємцями с.Жаботин з питань зниження цін на продукти харчування першої необхідності.

14 вересня голова Маньківської райдержадміністрації Ю.Мороз за участю керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації провів нараду, в ході якої розглянуто питання перевірок навчальних закладів для унормування їх кількості.

Цього ж дня заступник голови Маньківської райдержадміністрації М.Кривосар за участю керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації відвідала Буцьке стаціонарне відділення для проживання одиноких та непрацездатних громадян, ознайомилася з умовами перебування громадян.

14 вересня голова Золотоніської райдержадміністрації О.Криницька провела нараду щодо готовності до пуску об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону 2010-2011 років.

Цього ж дня О.Криницька провела зустріч з керівництвом Пальмирського цукрового заводу з питань роботи підприємства та забезпечення робітників заводу присадибними земельними ділянками.

14 вересня голова Городищенської райдержадміністрації І.Швець провів зустріч з трудовим колективом та підопічними стаціонарного відділення при територіальному центрі соціального обслуговування с.В’язівок щодо організації роботи та створення належних умов перебування людей похилого віку в цьому закладі.

Цього ж дня І.Швець за участю керівників відповідних відділів та служб райдержадміністрації провів зустріч з керівництвом та трудовим колективом районного територіального медичного об’єднання щодо організації роботи та надання своєчасної медичної допомоги жителям району.

14 вересня голова Чигиринської райдержадміністрації В.Калашніков провів нараду з керівництвом міськвиконкому, сільськими головами, дорожніх служб району з питань упорядкування доріг, прилеглих до них територій та проведення робіт з благоустрою населених пунктів району.

Цього ж дня В.Калашніков провів нараду з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації з питань виконання доручень і розпоряджень голови райдержадміністрації та суспільно-політичної ситуації в районі.

14 вересня у с.Кобринова Гребля Тальнівського району голова райдержадміністрації С.Осипенко провів нараду з сільським головою, керівниками місцевих сільгосппідприємств з питань соціально-економічного розвитку населеного пункту та його підготовки до зими.

Цього ж дня С.Осипенко взяв участь у зборах трудового колективу центральної районної лікарні, під час яких обговорено питання кадрового, матеріально-технічного забезпечення закладу та підготовки до опалювального сезону.
Теги: влада
Погода, Новости, загрузка...
Похожие публикации

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.