Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підсумки роботи податківців за вісім місяців

27.09.2010, Просмотрено: 1543, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
mini-68630.jpgНаповнення державної скабниці, викорінення корупційних схем та відновлення податкової дисципліни – основні напрямки роботи податківців. Результати такої роботи . перш за все відображаються коштами, які надходять до бюджету держави.

Так, за січень-серпень поточного року до державного бюджету мобілізовано 18,7 млн грн

У порівнянні з відповідним періодом минулого року збір доходів до державного бюджету збільшився на 5,6 млн грн., або на 37,6 відсотки.

Податку на прибуток сплачено більше 7 млн грн., що на 177,1 відсотки більше ніж за аналогічний період минулого року.

Збір податку на додану вартість збільшився у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 519 тис. грн., або на 4,8 відсотки і склав 11,3 млн гривень.

За півріччя до місцевих бюджетів надійшло 62,6 млн. грн. Показники розрахункової бази виконано на 103,8 відсотки., додатково мобілізовано 2,3 млн. грн.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року збір доходів місцевих бюджетів збільшився на 4,9 млн грн., або на 8,5 відсотка.

У рамках операцйї «Бюджет», «Зарплата в конверті», «Урожай», «Бар’єр» «Бюджет» проводиться робота працівників податкової інспекції та податкової міліції по виявленню підприємств, які при збільшенні валових доходів сплачують незначні суми податків, штучно мінімізують свої податкові зобов’язання, намагаються безпідставно отримати бюджетне відшкодування по податку на додану вартість. Акцентується увага на постійному посиленні роботи з суб’єктами господарювання – мінімізаторами, збитковими підприємствами, та підприємствами , які перебувають у зоні ризику, злісні порушники притягаються до кримінальної відповідальності відповідно до законодавства.

Продовжують перебувати на постійному контролі у податківців такі питання, як легалізація найманих працівників та виплата зарплати в розмірах не менше законодавчо встановленого рівня.


Відділ масово-роз’яснювальної

роботи та звернень громадян

Смілянської ОДПІ

http://odpi.smila.com/
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.