Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 ППС затримали квартирних злодіїв, що орудували на Черкащині

27.09.2010, Просмотрено: 2255, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
mini-pps_nagorodgenyia.jpgЗавдяки професійним діям працівників патрульно-постової служби було викрито квартирних крадіїв.
Так, заступивши в черговий наряд працівники ППС сумлінно несли службу по охороні громадського порядку патрулюючи ввірену їм територію.
Знаходячись о 18 годині поблизу Першотравневого парку правоохоронці побачили підозрілий легковий автомобіль марки "Пежо", який орієнтовно, був схожим на іномарку розшукуваних у Черкасах квартирних злодіїв. Не зволікаючи і хвилини вони зупинили автівку, в якій знаходились двоє крадіїв та речові докази. Підозрювані оперативно були затримані та доставлені по територіальності до райвідділу. Речові докази вилучено.
На зловмисників тепер чекає досудове слідство і суд, а доблесних міліціонерів: командира 2 взводу 1 роти БПС УМВС старшого лейтенанта міліції Орла Олега Олександровича та інспектора патрульної служби 1 взводу 1 роти прапорщика міліції Короп Сергія Миколайовича керівництвом УМВС України в Черкаській області, в урочистій обстановці, було нагороджено нагрудним знаком ІІ ступеня "За відзнаку в службі".
І найбільш приємно усвідомлювати те, зазначив, заступник начальника УМВС Сергій Радченко, що з навчальних закладів до лав МВС приходить молодь, яка відзначається хоробрістю та професіоналізмом, і наразі доводиться нагороджувати зовсім молодого співробітника, який приймав учать у затриманні особливо-небезпечних злочинців - це інспектора патрульної служби 3 взводу 3 роти молодшого сержанта міліції Євтушевського Олександра Олександровича - він отримав почесну грамоту та подяку від начальника УМВС.
Безперечно нагородження нагрудними знаками, грамотами - це одна з найважливіших і найзначиміших подій в житті працівника органів внутрішніх справ, та ще одне підтвердження високої довіри держави та керівництва Головного управління.

Тетяна Федоренко
ВЗГ УМВС України
в Черкаській області
27.09.2010р.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.