Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Порушення податкового законодавства.

17.09.2010, Просмотрено: 1620, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 2
mini-3502-1u.jpgВПМ Смілянської ОДПІ повідомляє, що за матеріалами співробітників відділу виявлено факт порушення вимог податкового законодавства службовою особою одного з ТОВ м. Сміла, основний вид діяльності якого: інші види оптової торгівлі. Керівник товариства умисно, зловживаючи службовим становищем в липні 2010 року з порушенням вимог Закону України від 03.04.1997 № 168/97-ВР “Про податок на додану вартість” надав до Смілянської ОДПІ податкову декларацію з податку на додану вартість в якій вказав завідомо неправдиві відомості про від’ємне значення податку на додану вартість сформованого за рахунок фіктивних операцій підприємствами інших регіонів країни в сумі майже 1 млн. грн., чим скоїв замах на злочин, а саме заволодіння коштами зловживаючи службовим становищем, шляхом безпідставного отримання бюджетного відшкодування ПДВ на вищезазначену суму.

Працівниками Смілянської ОДПІ проведена документальна перевірка з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на рахунок платника у банку актом перевірки встановлено порушення Закону України “Про податок на додану вартість” та зменшено заявлену суму бюджетного відшкодування .

По даному факту слідчим відділом УПМ ДПА в Черкаській області порушено кримінальну справу відносно посадових осіб товариства, за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 15 та ч. 5 ст. 191 КК України, по факту замаху на заволодіння коштами зловживаючи службовим

Ведеться слідство.

Сергій Латенко

начальник штабу

відділу податкової міліції

Смілянської ОДПІ
Теги: ОДПІПДВ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.