Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Працюємо для ветеранів

23.09.2010, Просмотрено: 1657, Категория: Общество, Комментарии: 0
Надання медичної допомоги ветеранам війни та іншим громадянам похилого віку було і залишається пріоритетним напрямком діяльності Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф. Стан надання медичної допомоги ветеранам війни знаходиться під постійним контролем.

Так, велику увагу приділено якісному та повному проведенню комплексних щорічних оглядів ветеранів. Станом на 31.08.2010 завершено комплексний медичний огляд усіх інвалідів Великої Вітчизняної війни, які перебувають на диспансерному обліку у поліклініці госпіталю. По області охоплено комплексним медичним оглядом інвалідів війни та УБД - повним 100 %; інших ветеранів: учасників війни - 98,3 %, осіб прирівняних по пільгам - 96,4 %.

Виїзди медичних бригад

З метою покращення надання медичної допомоги ветеранам війни, які проживають у сільській місцевості, якості диспансеризації, їх відбору для стаціонарного і амбулаторного лікування, а також санаторного оздоровлення, в лікувально-профілактичних закладах області виїздять медичні бригади (сімейні лікарі, дільничні терапевти, невропатологи, хірурги, спеціалізовані діагностичні, консультативні, стоматологічні та ін.) у сільську місцевість.

Так, у І півріччі 2010 року в області було проведено 159 таких виїздів, під час яких оглянуто 5073 ветерани.

Комфорт та фінансове забезпечення

Для забезпечення належного рівня стаціонарного лікування ветеранів війни у лікувально-профілактичних закладах області виділено 699 ліжок, з них у обласних закладах - 339, у тому числі у госпіталі - 250. Практично у кожному відділенні районних та міських ЛПЗ для інвалідів війни виділено окремі палати покращеної комфортності, переважно 1-та 2-місні. Всього таких палат - 268. Керівниками лікувальних установ вживаються активні заходи щодо створення у зазначених палатах належних умов для перебування ветеранів: палати оснащено холодильниками, телевізорами, килимками, радіоприймачами та інше, як за бюджетні кошти так із залученням позабюджетних надходжень.

Спеціалізованим закладом для лікування ветеранів війни є госпіталь. Госпіталь сьогодні - це сучасний лікувально-профілактичний заклад, який має вищу акредитаційну категорію та забезпечений необхідними медикаментами і харчуванням

Фінансове забезпечення утримання ветеранів в стаціонарних відділеннях лікувально-профілактичних закладів області здійснюється за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів.

Протягом січня-липня 2010 року видатки на пільгові медикаменти при амбулаторному лікуванні, які здійснюються з місцевих бюджетів, профінансовано на 2138,6 тис.грн., у тому числі: ЛПЗ міст - 890,9 тис.грн., ЛПЗ районів - 1117,6 тис. грн. та видатки по обласному госпіталю для інвалідів ВВв складають 130,0 тис. грн.

Протягом 8 місяців 2010 року забезпечено електрокардіостимуляторами 6 ветеранів війни на загальну суму 54,7 тис.грн.

Забезпечення слуховими апаратами

Обласним бюджетом на 2010 рік враховано потребу щодо забезпечення слуховими апаратами ветеранів війни. Для закупівлі слухових апаратів затверджено кошти у розмірі 450,0 тис. грн., що на 100,0 тис. грн. більше ніж у попередні роки. Станом на 01.09.2010 в умовах сурдологічного кабінету обласної лікарні отримали слухові апарати 118 ветеранів війни на загальну суму 173,5 тис. грн. У разі виникнення додаткової потреби у коштах для забезпечення слуховими апаратами ветеранів війни питання буде вирішено в установленому порядку у процесі виконання обласного бюджету.

Протезування зубів

За 6 місяців 2010 року кількість ветеранів і пенсіонерів в області, які отримали протезування зубів за бюджетні кошти, склала 1103 особи на загальну суму близько 430,0 тис. грн. У 2010 році обласним бюджетом для протезування пільгових категорій в умовах обласної стоматологічної поліклініки передбачено

200,00 тис. грн., що на 35, 0 тис. грн. більше, ніж у минулому році. Протягом січня-серпня поточного року здійснено безкоштовне зубопротезування 172 інвалідам війни на загальну суму 77, 2 тис. грн., 25 УБД на загальну суму 15,5 тис. грн., 9 учасникам війни на загальну суму 3,8 тис. грн. та 7 особам прирівняній по пільгам на суму 2,7 грн. Медичне обслуговування сільських мешканців (у тому числі ветеранів війни) за місцем їх проживання здійснюють три пересувні стоматологічні установки обласної стоматологічної поліклініки. Зазначеними стоматологічними установками за 8 місяців 2010 року надано спеціалізовану медичну допомогу мешканцям 11 сіл Драбівського, Кам'янського, Тальнівського та Корсунь-Шевченківського районів протягом 209 робочих днів.

Довідка

На сьогодні на диспансерному обліку в ЛПЗ області перебуває 76 тис. 482 ветерани війни, у тому числі 6233 інвалідів війни. 8170 учасників бойових дій, 55 тис. 018 учасників війни, які потребують належного піклування з боку держави.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.