Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Резонансні злочини в Черкаській обл.

21.09.2010, Просмотрено: 1742, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
mini-press_boyko.jpgНаразі відбулась прес-конференція заступника начальника УМВС України в Черкаській області начальника кримінальної міліції Бойка Леоніда Леонідовича. Він повідомив представникам засобів масової інформації про розкриття резонансних злочинів. По гарячих слідах були розкриті вбивства в Лисянському районі та місті Зверигородка. Перше було ретельно сплановано вхожим до родини товаришем та співмешканкою потерпілого, які потайки перебували в любовному зв'язку та розраховували заволодіти його домоволодінням. Коли настав час розправи зловмисник зарізав чоловіка мисливським ножем та закопав труп в ближній водостічній ямі. В другому випадку вбивство було скоєне на грунті раптово-виниклих неприязних відносин, сценарій класичний: два товариші випивали в барі раптово між ними виникла суперечка, розпочались погрози, потерпілий не бажаючи продовжувати конфлікт, направився до райвідділу міліції. По дорозі його наздогнав зловмисник, намагаючись зупинити чоловіка, пустив для цього в хід кишенькового ножа, яким наніс одне смертельне поранення.
Також Леонід Бойко розповів про розкриття ряду крадіжок магазинів по області. За ніч відбувалось до п'яти таких злочинів, не дивлячись на те, що крамниці були обладнані сигналізацією. Спосіб проникнення був різний: це віджимання дверей, вікон, перекус решіток. Для викриття даних злочинців було створено патрулі, які складались з працівників ДАІ та дільничних інспекторів міліції. Вони ретельно чергували вночі. Так одного разу, зафіксувавши автомобіль таксі з двома підозрілими пасажирами вийшли на слід організованої злочинної групи, учасники якої, були раніше судимі за тяжкі злочини, деякі з них займались приватними перевезеннями - таксі. Орудувала банда в Городищі, Смілі, Кам'янці, Золотоноші, Чорнобаї, Каневі, Чигирині. Ринок збуту крадених речей також був добре налагоджений. Наразі, підозрювані дають покази та перевіряються на причетність до скоєння інших контрольних злочинів.
Завершуючи прес-конференцію, начальник кримінальної міліції звернувся через представників ЗМІ, до громадян, щоб вони обережніше ставились до незнайомих осіб на вулиці, та тих, які пропонують сумнівні послуги. Так як на даний час в області промишляють шахраї, які видають себе за порядних продавців, з іншого регіону, звертаються до місцевих жителів щоб нібито винайняти квартиру та входять в довіру сльозно розповідаючи різні байки, потім просять позичити гроші залишаючи під заставу свої золоті вироби, після чого зникають, а золото виявляється рандолевим (не справжнім).
Деякі шахраї приходять до пенсіонерів та повідомляють що скоро відбудеться обмін грошових купюр на нові і пропонують свої послуги, переписують номери банкнот і кладуть їх в конверт, потім непомітно міняють конверти та віддають господарям. Тільки пізніше люди розуміють що їх ошукали.
Ще один досить розповсюджений вид шахрайств скоюється особами ромської національності. Вони пропонують довірливим громадянам, відвести біду, зняти наврочення, поворожити на майбутнє. Більшість з них володіють гіпнозом і таким чином людина не усвідомлює що робить в той момент - добровільно віддаючи всі цінні речі та гроші. Циганами щомісяця скоюється від п'ятнадцяти до двадцяти таких злочинів. Тому хочеться закликати людей: "Будьте обачними та не довіряйте незнайомим людям!"

Тетяна Федоренко
УМВС України
в Черкаській області
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.