Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Щодо права віруючих здійснювати платежі без ідентифікаційного номера.

27.10.2010, Просмотрено: 2229, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
mini-120050.jpgВідповідно до Закону України «Про Державний реєстр фізичних осіб-платників податків та інших обов'язкових платежів» для осіб, які через релігійні чи інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи, зберігаються раніше встановлені форми обліку платників податків та інших обов'язкових платежів. У паспортах зазначених осіб робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера.

Із метою виконання положень Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” та врегулювання питання щодо внесення відмітки до паспорта громадянина України фізичній особі, яка за релігійними чи іншими переконаннями відмовляється від ідентифікаційного номера, розроблено Порядок внесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків та інших обов’язкових платежів, який затверджено спільним наказом Державної податкової адміністрації України та Міністерства внутрішніх справ України від 19.10.2004 р. №602/1226 (далі – Порядок №602).

Порядок №602 визначає процедуру внесення відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера до паспорта фізичної особи, яка за релігійними чи іншими переконаннями відмовляється від ідентифікаційного номера та офіційно повідомляє про це у формі відповідної заяви орган державної податкової служби.

У проекті Податкового кодексу збережено право відмовитися від ідентифікаційного номера через релігійні чи інші переконання. Зокрема, враховуючи інтереси віруючих та виходячи з положень статей 24, 35, 67 Конституції України та статті 4 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», а також те, що віруючі виступають проти присвоєння номерів людям і не виступають проти присвоєння номерів паспортам, посвідченням, заявам, свідоцтвам тощо, проблему відмов від ідентифікаційних номерів через релігійні переконання проектом Податкового кодексу України було запропоновано зняти шляхом повної відмови від використання ідентифікаційного номера фізичної особи для усіх фізичних осіб, незалежно від релігійних переконань. Для обліку доходів, податків та податкового контролю пропонується використовувати реєстраційний номер облікової картки фізичної особи – платника податків. Тобто це номер, який присвоюється документові, що подається фізичною особою для реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів. Для громадян, які через свої релігійні чи інші переконання відмовляються від прийняття податкового номера, була передбачена альтернативна форма обліку за серією та номером паспорта.

Джерело: За матеріалами ДПА УкраїниПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.