Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Смілянські автолюбителі потерпають від підроблених документів.

30.10.2010, Просмотрено: 1560, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Смілянські автолюбителі Василь потрапив у серйозну халепу через те, що придбав автомобіль у махінаторів. Тепер він не мас ні своїх грошей, ні можливості їздити на своїй покупці. А все тому, що чоловік став жертвою найпоширенішої схеми автомобільних аферистів - незаконної легалізації транспортних засобів, ввезених з-за кордону.

Схема афер проста: машини реєструють на підставі підроблених митних документів, знімають з обліку і вільно продають. Реєстраційно-екзаменаційний відділ (РЕВ) перевіряє всю інформацію про розмитнення автомобілів за національною базою даних, однак нерідко тіньові автівки викриваються тоді, коли продавець уже зник, а проблеми з легалізацією автомобіля лягли на нового, ошуканого власника...

Як зазначає заступник начальника відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ в Черкаській області Сергій Голуб, шахрайські дії найчастіше проходять так: людина купує автомобіль на ринку, до нас приходить реєструвати машину. Після того, як вона отримує паспорт, ми направляємо запити до місця попередньої реєстрації, щоб перевірити, чи дійсно була така реєстрація. До міліції потім надходить інформація, що в місці попередньої реєстрації автомобіль був зареєстрований за підробленими документами. Тоді правоохоронні органи, за законом, мають скасувати реєстрацію, а покупці таким чином виявляються крайніми. Вони подають на міліцію в суд, але реєстрація таких машин на них можлива лише після того, як буде сплачено кошти за розмитнення транспортного засобу і податок на. перереєстрацію.

- Зазвичай це дуже великі суми, і, як кажуть, шкірка вичинки не варта, - говорить Сергій Голуб. - Буває, що суди ухвалюють рішення про встановлення права власності на автомобіль. Ми переважно не заперечуємо, людина забирає цю машину, але використовувати її на вулично-дорожній мережі вона не має права. Щоб зареєструвати, треба шукати людину, яка оформлювала і підробляла ці документи. Зрозуміло, що здебільшого таких людей уже не вдається знайти.

Данило Протас
м. Черкаси
28.10.2010р
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.