Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Сторічний маузер здали міліції

12.10.2010, Просмотрено: 1560, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
mini-v4u6cvju74.jpgЖитель села Степанки Черкаського району добровільно здав до міліції шість одиниць зброї: пістолет-кулемет ППС, гвинтівку маузер, пістолет марки "Чеська збройовка", гвинтівки "Ґра" і "Манліхер", рідкісний пістолет-карабін маузер і 301 патрон до різної зброї. - Прізвища чоловіка називати не буду. Скажу лише, що він "чорний археолог", - говорить 30-річний Руслан Лисенко, начальник сектору дозвільної системи обласної міліції. - Шукав зброю в лісах між Байбузами і Мошнами Черкаського району.
Там проходили бої. Зберігав усе вдома. Знав, що це незаконно, тому вирішив здати зброю в міліцію. Передамо її до обласного краєзнавчого музею. Пістолету маузер десь 100 років. Він у робочому стані.
На Черкащині найбільше зброї часів війни здають із Корсунь-Шевченківського району. - Вона ржава й побита кулями, як решето. 2007-го були "збройні буми". Чоловік із Корсуня здав кулемет Дегтярьова, той, що возили на тачанках під час революції. Знайшов у лісі, коли заготовляв дрова. Житель Черкас знайшов на дачі в селі Топильна Шполянського району цілий арсенал, коли копав яму для буряків.
Місячники добровільної здачі зброї проводять двічі на рік - у березні й вересні. Цьогоріч принесли 161 одиницю.
- Усе це досліджують в експертно-криміналістичній лабораторії. Вирішують, чи передати в музей, чи утилізувати, - продовжує Руслан Лисенко.
Любов Карнарук
"Газета по-українськи"
9 жовтня 2010 року
Теги: маузер
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.