Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У 2011 році економістів стане менше.

27.10.2010, Просмотрено: 1495, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 2
mini-60.jpgУ 2011 році державне замовлення на бакалаврів та магістрів суттєво скоротять. Про це заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник. Зміни пов’язані з великою кількістю економістів та юристів, яких навчають не лише у профільних вузах. Через це у вишах настає депрофесіоналізація – стверджує міністр. А підготовка магістра, бакалавра та спеціаліста у непрофільних навчальних закладах не завжди відповідає вимогам сучасного ринку.

Новації від МОН запрацювали. У школах лишилася 11-річка та обов’язкова дошкільна освіта. Повернули і обов’язкові медогляди. Батькам учнів 1-5 класів не варто хвилюватись. Вони можуть не вистоювати черги у поліклініках. Лікарі незабаром прийдуть до їхніх дітей у класи. А старшокласникам до 1 жовтня треба обов’язково пройти медогляд у поліклініках. Виїзні бригади медиків для них почнуть їздити лише з Нового року.
Тестування лишається обов’язковим. Готує МОН і зміни у вступній кампанії. Їх доопрацюють і оприлюднять у жовтні. Кількість пільг скоротять на 25 % - каже Табачник. Переможцям Олімпіад пільги лишають, але за умови якщо абітурієнт вступає на той напрямок, в якому переміг. Якщо переможцем став з біології, а обрав юридичний фах - вступатиме за загальними правилами.
Молодих фахівців навчатимуть за кордоном. Щорічно 100 найкращих студентів, 100 аспірантів та 100 молодих учителів МОН відправлятиме у найкращі виші Європи і світу. Відбір здійснюватиме на конкурсній основі. У 2012-му за державний кошт за кордоном МОН навчить 3 тисячі українців – обіцяє міністр.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.