Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У Черкаській обл. планують відкрити завод із виробництва стелажного обладнання.

26.11.2010, Просмотрено: 4208, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 2
ЗаводЯк повідомляє прес-центр голови Черкаської обласної державної адміністрації, під час зустрічі Сергія Тулуба із генеральним директором французької Групи кампаній «RASEK GROUP» Марком Сандре було вирішено уже в березні французька компанія відкриє в Черкаській області першу чергу заводу із виробництва стелажного обладнання.

«Увага іноземних інвесторів до Черкащини є свідченням цілеспрямованої роботи, яка проводиться по залученню інвестицій у розвиток регіону. Запровадження нового виробництва дасть можливість створити додаткові робочі місця, збільшити наповнення до бюджетів та розвивати виробничий потенціал Черкащини», - зазначив С. Тулуб.

Також він наголосив, що важливим питанням залишається соціальна відповідальність інвесторів перед працівниками та жителями області.

Додаткова інформація:
В Україні компанія «RASEK GROUP» працює з 2006 року. Сьогодні представництво компанії організовує в Черкасах завод з виробництва стелажного обладнання. Продукція вироблена на підприємстві буде орієнтована на ринок Східної Європи.
Теги: завод
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.