Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Від імені КВУ у Смілі поширювали фальшиві запрошення для виборців

01.11.2010, Просмотрено: 1566, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Бюлетень30 жовтня 2010 року в місті Сміла невідомі поширювали фальшиві запрошення для виборців, в яких містились нібито зразки бюлетенів з зазначеними кандидатами від Партії регіонів та її номером у списку до обласної та районної рад.

Як повідомили у прес-службі Черкаської обласної організації Комітету виборців України, їхня організація не має до виготовлення і розповсюдження цих листів жодного відношення.

КВУ наголошує, що це вже не перший випадок під час різних виборчих кампаній, коли невідомі зловмисники намагаються використати ім’я авторитетної громадської організації у брудних виборчих технологіях. Окрім того, це дискредитує в очах виборців статус незалежної та нейтральної до всіх політичних сил громадської організації.

Наразі КВУ звернувся до правоохоронних органів з проханням провести розслідування і встановити замовника та розповсюджувачів загаданого фальсифікату.

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: "Прес-Центр"
Теги: вибори
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.