Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 В Україні завершено реєстрацію кандидатів у мери

04.10.2010, Просмотрено: 1786, Категория: Новости Украины, Комментарии: 0
mini-32.jpgТериторіальні виборчі комісії завершили прийом документів кандидатів на посади мерів і депутатів місцевих рад, повідомляє в понеділок видання "Коммерсант".

За даними Центральної виборчої комісії (ЦВК) у деяких великих містах, таких як Одеса та Львів, очікується боротьба місцевих лідерів з представниками Партії регіонів, а в Харкові та Донецьку результати виборів мерів можна вважати приреченими.

Так в Одесі статус кандидатів у мери отримали вісім осіб. Головними претендентами вважаються чинний мер Едуард Гурвіц, висунутий партією "Фронт змін", і голова Антимонопольного комітету Олексій Костусєв, який балотується від Партії регіонів.

У Львові на пост мера очікується боротьба між дев'ятьма кандидатами. Причому чинний мер Андрій Садовий вийшов із партії "Наша Україна" і пішов на вибори від Республіканської християнської партії.Одним з його головних суперників вважається керівник львівської облорганізації Партії регіонів Петро Писарчук.

У Донецьку на посаду голови міста претендують три кандидати: діючий мер Олександр Лук'янченко, висунутий Партією регіонів, голова донецької міської громадської приймальні ВО "Батьківщина" Сергій Анікушин і керівник обласної організації партії "Єдиний центр" Андрій Амбросьонок.На думку експертів у цій трійці лідером вважається Лук'янченко, що займає посаду міського голови з 2002 року.

У Харкові основним претендентом на посаду мера є виконувач обов'язків міського голови Геннадій Кернес, висунутий партією регіонів.Його головним конкурентом стане колишній харківський губернатор, голова облорганізації ВО "Батьківщина" Арсен Аваков. На думку Авакова, кампанія буде складною, оскільки в Харкові опозиційні сили відчувають серйозний тиск.

За словами голова Комітету виборців України Олександра Черненка найзапекліша боротьба за посади мерів буде в Одесі, Івано-Франківську, Луцьку та Кіровограді, так як там кілька рівносильних кандидатів, що володіють великими ресурсами.У таких містах як Вінниця, Донецьк і Черкаси, на думку Черненка, не буде особливої конкуренції, і є явні лідери. А у Львові, Миколаєві та Луганську є лідери, але зберігається інтрига.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.