Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Вадим Решетняк лідирую на виборах.

01.11.2010, Просмотрено: 2793, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Як передає інформаційне видання "Прочерк" - наймовірніше, що Смілою керуватиме ставленник Партії регіонів Вадим Решетняк. У Смілі схоже розв’язалася інтрига навколо мерських виборів. Нагадаємо, що особливо напружена боротьба за крісло мера у цьому місті ведеться між Олегом Черненком та Вадимом Решетняком.

Як вже повідомляв «Прочерк», спочатку Партія регіонів збиралася висунути на посаду міського голови Сміли першого заступника голови Смілянської райдержадміністрації Олега Черненка. Однак, незважаючи на домовленості з кандидатом, висунула на посаду мера бізнесмена Вадима Решетняка. Тоді Олег Черненко зареєструвався кандидатом на посаду Смілянського міського голови від міської організації «Народна влада». Це не сподобалося регіоналам, тож Черненка навіть пробували зняти з виборів. Однак не вдалося. Які ж попередні результати з виборів смілянського мера? За даними Смілянської міської виборчої комісії лідирує Решетняк.

– Можу сказати остаточні результати, хоч лише трохи більше половина бюлетенів опрацьована. Але вже зрозуміло, що мером буде Вадим Решетняк. Відрив дуже великий, – розповів «Прочерку» голова Смілянської міської виборчої комісії Сергій Біленький. – На другому місці поки що Олег Черненко.

Однак сам Олег Черненко ще сподівається на успіх.

– Результат буде відомим до вечора. Однак можу сказати щодо дотримання закону. До голосування з боку опонентів були суцільні порушення. А в день голосування, наскільки мені відомо, то протокол в якійсь комісії пропав, то якась карусель була і члени комісії десь розбігалися… – говорить Олег Черненко.
Теги: вибори
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.