Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Волонтери області - круглий стіл

21.09.2010, Просмотрено: 1357, Категория: Общество, Комментарии: 0
mini-krugl.jpgДля удосконалення волонтерського руху в області необхідна участь ветеранських організацій у визначенні кращих колективів-організаторів волонтерського руху, обмін досвіду з організації волонтерського руху, активніше підключення до розвитку волонтерського руху громадських організацій та структур Товариства Червоного Хреста.

ро це розповів Микола Євтійович Клімов, Перший заступник начальника ГУОЗ та МК на круглому столі “Про стан волонтерського руху в області та шляхи його вдосконалення”, який проходив у міському реабілітаційно-оздоровчому центрі “Астра” 15 вересня.

Cьогодні Україна є однією з країн, які характеризуються високим рівнем старіння населення. За прогностичними даними інституту геронтології АМН України через 10-15 років передбачається збільшення у віковій структурі частки населення 60-ти років і старших до 24,7% (порівняно з 2000 - 2005 роками). Процес старіння супроводжується і значним підвищенням кількості осіб старечого віку, які потребують посиленої уваги з боку суспільства, громадських організацій у тому числі набуває високої ваги один із видів волонтерського руху – “пенсіонер – пенсіонеру”.

Відповідно до рішення Координаційної ради України з питань розвитку та підтримки волонтерського руху в госпіталі створено постійно діючу школу волонтерів. Щороку фахівцями госпіталю розробляється тематика навчання слухачів школи волонтерів. Підготовка волонтерів проводиться із числа ветеранів війни, що перебувають на стаціонарному лікуванні у госпіталі. Для проведення занять залучаються лікарі та медичні сестри відділень закладу.

Зокрема у 2010 році волонтерів навчали надавати першу допомогу при гострих станах у пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту; вчили проводити профілактику захворювань нервової системи та опорно-рухового апарату; допомагали оволодіти навиками догляду за хворими похилого віку та знайомили з особливостями харчування таких хворих. Приділяємо увагу і руховій активності та фізичним навантаження людей похилого віку.

За період з 2004 року по 1 вересня 2010 у школі волонтерів пройшли навчання близько 2000 ветеранів війни.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.