Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Зіткнулись два потяги на станції "Черкаси"

25.10.2010, Просмотрено: 1463, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
mini-3.jpgНа залізничній станції «Черкаси» сталося зіткнення двох потягів, вантажного та пасажирського. Рятувальникам довелось ліквідувати розлив аміаку та подавати термінову допомогу людям, що знаходилися всередині пасажирського потягу. Саме за такою легендою 21 жовтня в Черкасах пройшли комплексні тактико-спеціальні навчання підрозділів МНС області.

mini-1.jpg
mini-2.jpg

Головною метою цих навчань стало відпрацювання організації та прийомів ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій, з застосуванням великої кількості сил та засобів, а також перевірка плану ліквідації аварії на залізниці, розрахунку сил та засобів, передбачених для оперативного вирішення питань по ліквідації наслідків НС та відновлення руху потягів.

mini-4.jpg
mini-5.jpg

Внаслідок зіткнення пасажирського і вантажного потягів стався схід з рейок цистерни з рідким аміаком, з якої вилилося близько 1, 5 тони рідкого аміаку, а також сталося загорання в одному з вагонів пасажирського потягу, внаслідок чого було травмовано 5 осіб.

Довідка:
аміак дуже небезпечна речовина, тому що інтенсивно випаровується і, створивши хмару зараженого повітря, починає поширюватися на території. Пари аміаку подразнюють слизові оболонки та шкіру, контакт викликає опіки слизової оболонки дихальних шляхів, кашель, грудний біль, порушення координації, різь в очах. Дія аміаку протягом години небезпечна для життя, а при високій концентрації елементу в повітрі може призвести до смерті.

mini-6.jpg
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.