Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Жінкам Чигиринського району допомагали боротися із раком молочної залози

05.10.2010, Просмотрено: 1260, Категория: Новости Украины, Комментарии: 0
mini-ginki.jpgЩороку близько 1 200 000 жінок у всьому світі дізнаються про свій діагноз – рак молочної залози.
Зважаючи на це, Фонд ім.. С'юзен Комен запровадив програму “Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози”. З середини 2008 року, в рамках Глобальної ініціативи було розпочато навчальну програму для активістів громади (представників громадських організацій, волонтерів, медичних працівників, перехворілих на рак молочної залози та ін..).

На Черкащині це захворювання у структурі злоякісних новоутворень посідає третє місце після злоякісних новоутворень шкіри та бронхів.

З огляду на це Черкаська обласна громадська організація інвалідів “Я не сама” подала власний проект на отримання гранту під назвою “Теплий контакт” з метою зниження рівня захворювання на рак молочної залози у занедбаних стадіях серед жінок сільської місцевості та підвищення рівня обізнаності жінок щодо цього захворювання у віці 45 і більше років.

30 вересня організатори проекту звітували про виконану роботу на прес-конференції під назвою “Теплий контакт” - крок до життя” у клубі CherkassyNewsTV.

Оскільки в Чигиринському районі виявлення занедбаних форм раку молочної залози складає 44%, залучити до реалізації програми було вирішено жінок саме цього району.

У рамках проекту були проведені тренінги для фельдшерів, що працюють у Чигиринському районі, яких навчали проводити клінічне обстеження молочних залоз шляхом пальпації, а також мотивувати жінок проходити обстеження та більше слідкувати за власним здоров'ям. Підготували волонтерів (студентів медичного коледжу, що добровільно та безоплатно зголосились взяти участь у проекті). Студенти пройшли психологічну підготовку (вміння входити в контакт із людиною, подолання бар’єрів у спілкуванні, вміння справлятись зі стресом тощо) та фахову підготовку на тему раку молочної залози.

Активно проводилася просвітницька діяльність серед жителів Чигиринського району, а саме подвірний обхід та збір жінок у невеличкі колективи для розповсюдження інформації про рак молочної залози. Також активісти розповсюджували друковані матеріали про хворобу, що були виготовлені у рамках реалізації проекту.

За результатами плідної співпраці організації “Я не сама”та Черкаського обласного онкодиспансеру було проведено мамологічне обстеження 250 жінок. З яких у 41 виявлено патології молочної залози.

Джерело: http://www.zdrav.ck.ua/?lng=ukr§ion=news&id=926
Теги: жінки
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.