Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 З вересня цього року зріс попит населення на іноземну валюту

16.09.2010, Просмотрено: 1165, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 2
mini-_money.jpgЯк повідомила прес-служба управління НБУ області, з початку вересня на міжбанківському валютному ринку спостерігалося підвищення попиту на іноземну валюту, яке співпало з проведенням щомісячних розрахунків за імпортований газ. За цих умов готівковий сегмент валютного ринку продемонстрував підвищену чутливість до коливань обмінного курсу гривні, що спричинило збільшення чистого попиту населення на іноземну готівку.
При цьому зниження ринкових котирувань гривні становило на міжбанківському валютному ринку – на 0,44 проц., до 7,9213 грн./дол. США, а на готівковому, за операціями з продажу доларів США, – на 0,64проц., до 7,9546 грн./дол. США.
Для нівелювання негативних ринкових очікувань Національний банк України здійснив низку інтервенцій як з продажу іноземної валюти, так й з її купівлі. Завдяки цьому наприкінці тижня відбулася стабілізація міжбанківського валютного ринку.
Офіційний курс гривні до долара США з початку вересня знизився на 0,28проц., до 7,9082 грн./дол. США, а відносно євро – на 0,4проц., до 10,0553 грн./євро. Відносно ж російського рубля гривня укріпилася на 0,42проц., до 2,5609 грн./10.
pro-vincia.com.ua
Теги: валюта
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.