Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Звернення до керівників установ, підприємств та організацій

07.10.2010, Просмотрено: 2252, Категория: Общество, Комментарии: 0
mini-093534.jpgДепартамент охорони здоров’я та соціальної політики стурбований ситуацією, що складається з проведенням планових онкопрофоглядів жіночого населення міста.

З року в рік знижується число жінок, оглянутих профілактично, що веде до високих рівнів занедбаності та, відповідно, збільшення летальності до року з часу встановлення діагнозу. Так, тільки за останні три роки показник оглянутих жінок (на 100 жінок 18 років і старше) зменшився з 60,8 (2007р.) до 52,5 (2009р.), з них виявлено раків шийки матки у ІІІ-ІV стадії, відповідно 37,5% та 13%. Із цих жінок померло протягом 1 року з часу встановлення діагнозу - 28,1%.

Беручи до уваги вищенаведене, зрозуміло, що ситуація складається загрозлива. Тому керівникам установ, підприємств та організацій міста, пологовими будинками було направлено листи щодо проведення працюючим там жінкам онкопрофоглядів.

За інформацією головних лікарів пологових будинків, відмовились від проведення онкопрофогляду наступні установи:
– школа №33, школа №31, апеляційний суд Черкаської області, Черкаський районний суд, Придніпровський районний суд, Соснівський районний суд, ВАТ “Черкасихліб”, школа №5;
– СПТУ №22, ф-ка “Полімер”, СПТУ №17, СПТУ №13, музучилище, школа №19, школа №27, школа №28, ЧОПНД, аптека №172, школа №23, школа №8, комерційний технікум, економіко-правовий коледж, школа №10, АТП 17162, СМУ-424, школа №26, обласне управління земельних ресурсів, облвійськкомат, обласна мед бібліотека, школа №7.

Пропонуємо керівникам установ, підприємств та організацій, що свідомо відмовляються направити жінок-працівників на профогляди, переглянути своє ставлення до даного питання і потурбуватися про здоров'я жінок-співробітників. В пологових будинках буде розроблено графіки огляду із зазначенням конкретної дати оглядів та узгоджено з адміністрацією підприємств.

Директор департаменту охорони здоров’я та соціальної політики О.М.Стадник
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.