Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Абонплата за міський телефон підвищиться з 1 травня

20.04.2011, Просмотрено: 1852, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Абонплата за міський телефон підвищиться з 1 травняУ цьому році на 35% може подорожчати абонплата на стаціонарні телефони - повідомляє "Сегодня". Нацкомісія регулювання зв'язку готує відповідну постанову. Як повідомив голова НКРЗ Петро Яцук, проект постанови вже погоджено із профспілками і Мінекономіки, планується, що він набуде чинності з 1 травня.Яцук заперечує, що подорожчання пов'язане з недавньою приватизацією «Укртелекому», пояснюючи зростання розцінок тим, що вони не переглядалися з 2009 року, а з тих пір все подорожчало.

У прес-службі НКРЗ розповіли, що абонплата за користування телефоном підвищиться у два етапи - з травня вона збільшиться на 25% для пакетів з похвилинною тарифікацією і на 10% - без неї, потім (орієнтовно з вересня ще на 8% для городян і на 25% для селян - зараз вони платять майже вдвічі менше,ніж у місті). У вигляді компенсації НКРЗ обіцяє після першого підвищення розцінок подвоїти кількість щомісячних безкоштовних хвилин з 200 до 400, а після другого - до 600. Вартість хвилини розмови понад ліміт (5,4 коп.) Не зміниться.Для користувачів пакетів без щохвилинної тарифікації (можна говорити, скільки хочеш) піднімуть тарифи на першому етапі на 10%, а на другому - ще на 40%.

Також планують знизити плату за встановлення телефону, але наскільки, поки невідомо. У грошах підвищення абонплати означає, що з травня за пакет з похвилинною тарифікацією доведеться в місті платити в місяць не 19,73 грн., А 24,66, з вересня - 26,64 грн., В селі - не 10,51 грн. , а 13,14 і 14,19 грн. відповідно. Без похвилинної тарифікації ціни зміняться так: у місті зараз 27,02 грн., Буде з травня 29,72 (з вересня 41,61 грн.). У селах зараз 12,02 грн., З травня - 13,14 грн. (З вересня - 18,51 грн.).

Нагадаємо, з 1 квітня підвищилися тарифи на електроенергію.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.