Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 АМКУ штрафує підприємства Черкаської області

06.06.2011, Просмотрено: 1909, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 2
З 30 травня по 3 червня 2011 року АМКУ: припинило монопольні дії ЗАТ "Трудовий колектив "Уманьхліб"; виявило недобросовісну конкуренцію приватних підприємств ПП Діскант О.П. та ПП Олійник Ю.П; оштрафувало СПП "Біле Озеро" на суму 10 тис. грн.

За місяць АМКУ оштрафувало троє приватних підприємців Черкаської області


Черкаське обласне територіальне відділення Комітету припинило дії, що містили ознаки зловживання монопольним становищем, з боку ЗАТ "Трудовий колектив "Уманьхліб". Як встановило Відділення, підприємство поступово зменшувало виробництво хліба, на який розповсюджується державне цінове регулювання, та збільшувало виробництво нерегульованих видів хліба. На виконання рекомендацій Відділення ЗАТ "ТК "Уманьхліб" збільшило частку виробництва соціальних сортів хліба та зобов'язалося дотримуватися вимог конкуренційного законодавства у подальшій своїй діяльності.

Комітетом припинено дії, що містили ознаки недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, з боку ПП Діскант О.П. та ПП Олійник Ю.П (м. Черкаси). Як встановило Відділення, підприємці поширювали неправдиві відомості про вид товару – сирних плавлених продуктів у власних продовольчих магазинах. Зокрема зазначали на цінниках продукції - "сир плавлений". На вимогу Відділення підприємці припинили неправомірні дії.

Оштрафовано СПП "Біле Озеро" (с. Бужанка, Черкаська обл.) на 10 тис. грн за неподання інформації у встановлений органом Комітету термін. Відповідач визнав порушення та зобов'язався сплатити штраф до державного бюджету.

Джерело: АМК України
Теги: АМКУ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.