Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Банки почистять карткову емісію, і запропонують продукт, який замінює декілька карт

29.11.2010, Просмотрено: 2039, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Банківські карткиДиректор департаменту платіжних карт та альтернативних каналів продажів АТ «Ерсте Банк» Олександр Яблуновський розповів чим живе картковий ринок:

- Олександре, як цього року змінилися обсяги карткових операцій?

- Якщо говорити про наш банк, то обсяги карткових транзакції в 2010 р. виросли в два рази.

- Наскільки активно банки протягом зменшували карткову емісію?

- Яскраво вираженої тенденції щодо закриття карток ми не бачимо.Мають місце звичайні процеси, пов'язані з природною міграцією клієнтів, і не більше. З точки зору статистики, найбільш частим є закриття рахунку і карти в разі звільнення з підприємства співробітника, з яким укладено зарплатний договір.

Не думаю, що варто очікувати повального закриття карток. Можливо, будуть мати місце процеси щодо оптимізації продуктового ряду, які допоможуть вирішити проблему клієнтів, що мають кілька карт: для отримання відсотків за депозитом, зарплатну, кредитну карту і пр.Замість їм буде пропонуватися одна карта. А також очікується, що ряд банків будуть активно очищати клієнтські бази від давно не використовуваних карт, оскільки кількісні публічні показники стали менш важливі. Згідно зі статистикою, це буде виглядати як закриття.Тим не менш, такий процес на бізнес не впливає, але дозволяє банку більш адекватно оцінювати якість клієнтів.

- Які карти найактивніше просували банки в цьому році?

- Дебетні продукти є лідерами на ринку.Це пов'язано як з потребами клієнта, так і з обережністю банків в частині активних продажів кредитних карт.

Вважаю, що дебетні карти збережуть свої позиції і в 2011 р. Хоча банки і стануть у майбутньому році активніше пропонувати клієнтам кредитні продукти.

- Чи планують банки коригувати карткові тарифи?

- Ні, можуть сказати за наш банк. Ми не плануємо радикально змінювати тарифну політику. При збереженні тенденції щодо зменшення вартості кредитних ресурсів ми будемо адекватно зменшувати ставку по кредитних картах.

Джерело: http://maanimo.com/news/advices/20554-bank...Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.