Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Бажаєш стати волонтером?

13.04.2012, Просмотрено: 2081, Категория: Общество, Комментарии: 0
16 квітня Стартує благодійна акція «Серце до серця». Вже традиційною стала у нашому місті благодійна акція «Серце до серця». Минулого року до проведення акції були залучено понад 30 смілянських волонтерів з числа працівників освіти, медицини, учнів загальноосвітніх, студентів професійно-технічних навчальних закладів. Спільними зусиллями волонтерів було зібрано 12 741,88.

Бажаєш стати волонтером?


Сміла посіла І місце по Черкаській області з організації та збору коштів для потреб дітей хворих на цукровий діабет. Також І місце по Черкаській області зайняла смілянка Забуранна Марина зібравши 3 тис. 216 грн. 75 коп. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» відзначив її 10 денною поїздкою до країн Європи.

Черкаська область зібрала понад 67 тис. грн., яких вистачило на закупівлю 2 інсулінових помп для маленьких діток.

Цього року сьома акція стартуватиме 16 квітня і завершиться 6 травня. Другий рік поспіль волонтери збиратимуть гроші на автоматизовані інсулінові помпи - це електромеханічні пристрої для підшкірного введення інсуліну в постійному режимі, відповідно до потреб хворого. Сподіваємося, що цього року діти нашої області отримають більше інсулінових помп. Адже це дозволяє дитині забути про проблеми дитячого діабету, воно моніторить стан цукру в крові і додає або зменшує кількість у ній інсуліну. Коштує одна інсулінова помпа понад 30 тис. гривень.

Бажаєш стати волонтером благодійної акції «Серце до серця»? Телефонуй 4-62-07, або приходь і заповни анкету: готель «Сміла» кім.218 міський ЦСССДМ.

Мар’яна Пирог, головний спеціаліст МЦСССДМ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.