Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Безпека – найголовніший критерій організації новорічних та різдвяних свят!

28.12.2010, Просмотрено: 3571, Категория: События, Комментарии: 0
Безпека – найголовніший критерій організації новорічних та різдвяних свят!


Напередодні новорічних та різдвяних свят майже в усіх дошкільних, шкільних закладах та будинках культури проводяться новорічні ранки. Проте, аби враження від святкових заходів лишились тільки приємними, їм передує важка і відповідальна робота і не лише з боку організаторів, а й рятувальників. Саме на плечі працівників державного пожежного нагляду покладається відповідальність за безпеку дітей під час проведення передноворічних заходів: нестійко встановлена ялинка, несправна ялинкова гірлянда, чи прибрана пошкодженою ілюмінацією зала - усе це може нести небезпеку усім учасникам свята.

Тому, щорічно інспекторами МНС області проводяться рейдові перевірки місць, де проходять дитячі новорічні святкові заходи на предмет дотримання правил пожежної безпеки. "Поза увагою спеціалістів МНС не залишається жоден дитсадок, школа чи будинок культури, - запевнив фахівець відділу державного пожежного нагляду Черкаського міського управління МНС України в Черкаській області Євген Колінько, - адже ми повинні зробити все можливе, аби свята залишили у людей, тим паче дітей, тільки приємні спогади".

Вимоги із протипожежної безпеки до проведення новорічних заходів досить прості, та тільки безумовне їх виконання дає впевненість у безпеці усіх учасників свята. Серед найпоширеніших порушень, що були виявлені рятувальниками під час перевірки, стали неправильно встановлені ялинки.

- Лісова красуня має стояти дуже стійко, як мінімум, на метровій відстані від стін приміщення, до того ж не перегороджувати виходи.
- Ялинку заборонено прикрашати паперовими гірляндами, целулоїдними та іншими легкозаймистими прикрасами та свічками, поруч з нею не можна застосовувати бенгальські вогні, відкритий вогонь чи феєрверки. І хоча сьогодні справжні ялинки у дошкільних та шкільних закладах - це скоріше виняток із правил, та все ж і до штучних красунь у рятувальників є цілий ряд вимог. По-перше на кожну із них мають бути документи, аби вона не була виготовлена зі шкідливих та вогненебезпечних матеріалів.
- Ялинка повинна мати стійку основу. Решта вимог, як то наявність двох аварійних виходів, сертифікована ілюмінація та інше залишаються такими ж, як і до звичайних лісових красунь.

Електрична ілюмінація та гірлянди, що прикрашають залу та саму ялинку, мають бути сертифіковані і змонтовані спеціалістом-електриком згідно з правилами обладнання електроустановок. Припустима потужність електричних лампочок - не більше 25 Вт. У разі використання електричної освітлювальної мережі без понижувального трансформатора, на ялинці можуть застосовуватися гірлянди тільки з послідовним увімкненням лампочок напругою до 12 Вт. Електропроводка до лампочок ялинкової ілюмінації мусить бути виконана гнучкими проводами з мідними жилами.

Крім ялинки, ще одним обов'язковим атрибутом новорічного свята мають бути вогнегасники. І саме на їх кількість та дату перезарядження звертали увагу інспектори державного пожежного нагляду при перевірці святково прибраних зал.
Новий рік завжди сповнений веселим настроєм і очікуванням на дива. Але щоб всі сподівання виправдалися, потрібно в першу чергу подбати про безпеку. І хоча рятувальниками проводиться велика профілактична та роз'яснювальна робота із попередження виникнення надзвичайних подій, варто не забувати, що безпека, збереження життя та здоров'я залежить від кожного з нас. Тож найголовніше, про що повинні пам'ятати організатори свят - це безпека!

Радісних і веселих Вам свят, а головне - безпечних!

http://www.gumns.ck.ua/content/1621/index.html
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.